Alpsko skijanje

Snowboard

Nordijsko skijanje

Održana Vanredna Izborna Skupstina Skijaškog saveza Srbije

Na Zlatiboru (hotel Olimp) održana Vanredna Izborna Skupstina Skijaškog saveza Srbije. Izabrano je novo rukovodstvo na čelu sa Predsednikom Skijaškog saveza Srbije Gospodinom Goranom Jevremovićem.

Za potpredsednike su izabrani : Predrag Blagojević, Aleksandar Aškarbić i Mirko Tošić.

Članovi Izvršnog odbora: Goran Jevremović - Član I.O. - predsednik Saveza; Ivan Mirković  - Član I.O. – Predsednik I.O. ; Darko Križan - Član I.O. ; Duško Savanović - Član I.O. ; Dragan Jovanović - Član I.O. ; Miloš Petaković - Član I.O. ; Biljana Milenković - Član I.O. ; Ivan Pešić - Član I.O ; Aleksandar Ivanović - Član I.O. ; Janko Ilić - Član I.O. ; Đorđe Baić – Član I.O.

Članovi Nadzornog odbora: Vladimir Jovanović - predsednik N.O. ; Mira Zlatić i Ivan Pantelić

Članovi Disciplinske komisije: Miroslav Ćurčić - Predsednik D.K. ; Marko Pantović i Dragan Matijević

Konstitutivna Sednica Izvrsnog Odbora zakazana je za petak 21.06.2019 u Beogradu. Pored izbora organa Saveza, usvojeni su Izvestaji o radu, i finansijski izvestaji za 2018 godinu. Novi Članovi saveza su : Skijaški klub „Jastrebar“ iz Kaone- Lučani,  Sportsko Udruženje „ViA Stars“ iz Beograda, Sportsko Skijaško Udruženje „BorSki Tim“ iz Bora i Sportsko Skijaško Udruženje „Crvena Zvezda“ iz Beograda.