Alpsko skijanje

Snowboard

Nordijsko skijanje

Seminar za Tehničke Delegate Svetske Skijaške Federacije - Beograd

Skijaški savez Srbije je po drugi put domaćin Seminara za Tehničke Delegate Svetske Skijaške Federacije i organizatore međunarodnih takmičenja. Očekuje se učešće Tehničkih delegata i organizatora iz: SLO / Balkan Region / East Mediterranean Regiona:  Jermenije, Bosne i hercegovine, Hrvatske, Kipra, Grčke, Madjarske,Irana, Izrala, Libana, Kazahstana, Crne Gore, Makedonije, Rumunije, Slovenije Turske i Srbije.

Seminar će se održati u Beogradu u  hotelu „88 rooms“  03-4.11.2018 godine. Pored 40 delegata iz inostranstva  učešće će uzeti Ispred Svetske Skijaške Federacije Janez Flere i Peter Gerdol, šefovi za ženski i muški Evropa Kup u Alpskom Skijanju, Olimpijski komitet Srbije, Paraolimpijski komitet Srbije, predstavnici javnog preduzeća Skijališta Srbije i drugih skijaških centara u regionu.