Raspored takmičenja u sektoru alpsko skijanje za sezonu 2018/2019

DATUM  DAN MESTO NAZIV TAKMIČENJA TIP KATEGORIJE DISCIPLINE Pol TEH. ORG. TD Komentar
15.12.2018. subota Stara Planina Otvaranje sezone REG U10,U12,U14,U16 GS Ž/M MIK   Otkazano 
16.12.2018. nedelja Stara Planina Otvaranje sezone REG U14, U16 SL Ž/M MIK    Otkazano
22.12.2018. subota Kopaonik Kriterijum prvog snega REG U10,U12,U14,U16 GS Ž/M SSB/klub   Otkazano
23.12.2018. nedelja Kopaonik Kriterijum prvog snega REG U14, U16 SL Ž/M SSB/klub   Otkazano
21.01.2019. ponedeljak Zlatibor FIS Zlatibor FIS FIS GS Ž/M Čigota   Odlozeno
22.01.2019. utorak Zlatibor FIS Zlatibor FIS FIS GS Ž/M Čigota   Odlozeno
25.01.2019. petak Kopaonik Trofej Beograda 2019 REG U10,U12,U14,U16 GS Ž/M SSB/Čukarički  Stevan Marinković REG
26.01.2019. subota Kopaonik Prvenstvo Beograda 2019 AK U10,U12,U14,U16 GS Ž/M SSB/BSK  Stevan Marinković Otkazano
27.01.2019. nedelja Kopaonik Prvenstvo Beograda 2019 AK U14, U16 SL Ž/M SSB/BSK  Stevan Marinković AL kup
14.02.2019. cetvrtak Kopaonik Kup Osa REG U14, U16 SL Z/M Osa Dejan Jaglicic REG
16.02.2019. cetvrtak Kopaonik Besnokobilski kup 2019obilski kup 2019 REG U8, U10, U12 GS Z/M Besna kobila Dejan Jaglicic REG
15.02.2018. petak Kopaonik Kup CJS 2019 REG U8,U10,U12,U14,U16 GS Ž/M Radnicki-Elite  Dejan Jaglicic REG
16.02.2019. subota Kopaonik Prvenstvo CJS 2019 AK U8,U10,U12,U14,U16 GS Ž/M Kopaonik-Raska   AL kup
17.02.2019. nedelja Kopaonik Prvenstvo CJS 2019 AK U14, U16 SL Ž/M Kopaonik-Raska   AL kup
18.02.2019. ponedeljak Kopaonik Besnokobilski kup REG U 8, U10, U12 GS Ž/M Besna kobila    Pomereno
21.02.2019. četrvrtak Stara Planina EC 2019 EC PARA DH Tr1/Tr2 Ž/M SSS/POKS   Otkazano 
22.02.2019. petak Stara Planina EC / WPAS 2019 EC/WPAS PARA 2 DH  Ž/M SSS/POKS   Otkazano 
23.02.2019. subota Stara Planina EC 2019 EC PARA SC (SG) Ž/M SSS/POKS   Otkazano 
24.02.2019. nedelja Zlatibor FIS Zlatibor 2019 FIS FIS GS Z/M Cigota   Odloženo
25.02.2019. ponedeljak Zlatibor FIS Zlatibor 2019 FIS FIS GS Z/M Cigota   Odloženo
24.02.2019. nedelja Mokra Gora CHIEurocrem Cup 2019 CHI U14, U16 SL M/Ž SSS   AL kup
25.02.2019. ponedeljak Mokra Gora CHI Eurocrem Cup 2019 CHI U14, U16 GS M/Ž SSS   AL kup
26.02.2019. utorak Mokra Gora FIS Royal 2019 FIS FIS SL M/Ž Royal   AL kup
27.02.2019. sreda Mokra Gora FIS Royal 2019 FIS FIS SL M/Ž Royal   AL kup
01.03.2019. petak Kopaonik Evro Balkan Kup 2019 FIS FIS GS M/Ž Niš   AL kup
02.03.2019. subota Kopaonik Evro Balkan Kup 2019 FIS FIS SL M/Ž Niš   AL kup
03.03.2019. nedelja Kopaonik Kup šampiona 2019 AK U10,U12,U14,U16 GS M/Ž Niš   AL kup
03.03.2019. nedelja Kopaonik Prvenstvo BGD 2019 AK U10, U12 GS M/Z BSK   Al kup
04.03.2019. ponedeljak Kopaonik Kup šampiona 2019 AK U14, U16 SL M/Ž Niš   AL kup
06.03.2019. sreda Stara Planina Prvenstvo Srbije 2019 AK U8,U10,U12 GS M/Ž SSS   AL kup
06.03.2019. sreda Stara Planina Prvenstvo Srbije 2019 AK U14, U16 GS M/Z SSS   Odlozeno
07.03.2019. četrvrtak Stara Planina Prvenstvo Srbije 2019 AK U14, U16 SL M/Ž SSS   AL kup
08.03.2019. petak Stara Planina Prvenstvo Srbije 2019 AK U14, U16 SG M/Ž SSS   AL kup
08.03.2019. petak Stara Planina  NJC Serbia 2019 NJC FIS SG M/Ž SSS   AL kup
09.03.2019. subota Stara Planina NC Serbia 2019 NC FIS  SG M/Ž SSS   Al kup
09.03.2019. subota Stara Planina NC Serbia 2019 TRA FIS DH M/Z SSS   TRA 1 run
10.03.2019. nedelja Stara Planina NC / NJC Serbia 2019 NC/NJC FIS 2 x DH M/Ž SSS   AL kup / DH in 2 Runs
11.03.2019. ponedeljak Stara Planina NC Serbia 2019 NC  FIS  GS M/Ž SSS   Odlozeno za 15.03.
12.03.2019. utorak Stara Planina NC Serbia 2019 NC FIS  SL M/Ž SSS   AL kup 
15.03.2019. petak Zlatibor NC Serbia 2019 NC FIS GS M/ž SSS   AL kup
16.03.2019. subota Zlatibor FIS Zlatibor 2019 FIS FIS GS M/Ž Čigota   AL kup
15.03.2019. petak Kopaonik Kup  Radnicki KG REG U8,U10,U12,U14,U16 2xGS Ž/M Radnicki   REG
16.03.2019. subota Kopaonik Kup Radnicki Elite KG REG U8,U10,U12,U14,U16 2xGS Ž/M Radnicki elite   REG
17.03.2019. nedelja Kopaonik Kup Osa REG

U8, U10, U12, U14, U16

GS, pah. i cic. SL_deca

Ž/M Osa   REG
23.03.2019. subota Stara Planina Prvenstvo JIS 2019 AK U8,U10,U12,U14,U16 GS Ž/M MIK   Otkazano
24.03.2019. nedelja Stara Planina Prvenstvo JIS 2019 AK U14, U16 SL Ž/M MIK   Otkazano
FIS SES CUP malih evropskih ski nacija na Kopaoniku

FIS SES CUP malih evropskih ski nacija na Kopaoniku

Na najvećem ski centru Srbije se od 16.-19. decembra 2013. održava međunarodno takmičenje u alpskom skijanju FIS SES kup malih evropskih ski Nacija (Small European Ski). Na programu su po dve trke u disciplinama slalom i veleslalom u muškoj i ženskoj konkurenciji. Sve trke se voze na stazi Crna duboka.

Program FIS SES kupa:

ponedeljak 16.12.2013. Slalom Muškarci i Žene
utorak 17.12.2013. Slalom Muškarci i Žene
sreda 18.12.2013. Velslalom Muškarci i Žene
četvrtak 19.12.2013. Velslalom Muškarci i Žene

Od naših reprezentativaca trke će voziti: Marko Stevović, Mladen Pešić, Vanja Starčević, Sava Pavlović, Maša Janković i Viktor Raković.

Skijaški savez Srbije